Nr katalogowy: 1103

F. RYBAKOWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 1103

Przed kościołem, 1929

akwarela, papier brązowy; 33 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisany l. d.: F. Rybakowski -929 r.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł