Nr katalogowy: 1102

Jakub SZER (ok.1890-1944)

Nr katalogowy: 1102

Motyw miejski z ogrodem

akwarela, papier; 18 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: J. Szer.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł