Nr katalogowy: 1104

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1104

Napitek, ok. 1850

akwarela, papier brązowy; 37 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie nalepka
estymacja: 4 500 - 5 000 zł