Nr katalogowy: 1101

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 1101

Martwa natura z owocami

akwarela, papier; 29 x 39 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. g.: Rzepiński (ołówkiem).
estymacja: 2 200 - 3 000 zł