Nr katalogowy: 136

Malarz nieokreślony, niemiecki (?), XVIII w.

Nr katalogowy: 136

Martwa natura z kwiatami i owocami

olej, płótno dublowane; 89 x 68 cm.
estymacja: 11 000 - 14 000 zł