Nr katalogowy: 137

Gottfried Wilhelm VÖLCKER (1775-1849)

Nr katalogowy: 137

Kosz z kwiatami

olej, płótno dublowane; 36 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Voelker / pinx. 1820.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł