Nr katalogowy: 135

Malarz nieokreślony, XVII / XVIII w.

Nr katalogowy: 135

Martwa natura myśliwska

olej, płótno dublowane; 100 x 125 cm
(obraz po dawnej konserwacji).
W tradycji malarstwa Jan Fyta (1611-1661).
estymacja: 45 000 - 60 000 zł