Nr katalogowy: 845

Manufaktura tkacka Artura POTOCKIEGO

Nr katalogowy: 845

Makata w typie pasa kontuszowego

jedwab, nić metalowa złocona; technika żakardowa;
podszycie płócienne; 146 x 40 cm.
Buczacz, 1 poł. XX w. (przed 1939).
estymacja: 7 500 - 9 500 zł