Nr katalogowy: 844

Manufaktura tkacka POTOCKICH

Nr katalogowy: 844

Makata w typie pasów kontuszowych

jedwab, nić metalowa złocona; technika żakardowa;
143 x 84 cm. Buczacz, 1 poł. XX w. (przed 1939).
estymacja: 6 000 - 7 800 zł
Cena oferowana 5 500 zł