Nr katalogowy: 846

Nr katalogowy: 846

Tkanina z herbami

haft wypukły metalową, złoconą nicią, płótno,
aksamit, jedwab; 232 x 187 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 29 000 - 38 000 zł