Nr katalogowy: 843

Manufaktura tkacka POTOCKICH

Nr katalogowy: 843

Makata o wzorach geometrycznych

tkanina rypsowa, jedwab, nić srebrna i złocona; 108 x 97 cm.
Buczacz, pocz. XX w.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł