Nr katalogowy: 611

Wytwórnia Villeroy & Boch, zakład w Mettlach (fajans)

Nr katalogowy: 611

Żardiniera z motywem kasztanowca, z wkładem ceramicznym

Niemcy, wkład: wytwórnia Villeroy & Boch, Mettlach (Saara), 1 ćw. XX w. ;
oprawa: Firma J.P. Kayser Sohn, Karfeld - Bockum (Nadrenia), lata 20.XX w.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł