Manufaktura Porcelany w Miśni
Nr katalogowy: 612
Flakon (wazon) z korkiem, z plastyczną dekoracją kwiatami kaliny (Schneeballdekor)
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, drobne ubytki
dekoracji plastycznej , częściowo retuszowane; Miśnia, XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł