Nr katalogowy: 612

Manufaktura Porcelany w Miśni

Nr katalogowy: 612

Flakon (wazon) z korkiem, z plastyczną dekoracją kwiatami kaliny (Schneeballdekor)

porcelana, farby naszkliwne, złocenia, drobne ubytki
dekoracji plastycznej , częściowo retuszowane; Miśnia, XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł