Nr katalogowy: 610

Fabryka porcelany w Wierbiłkach k/ Moskwy

Nr katalogowy: 610

Chłop pchający taczkę z drewnem

porcelana, farby naszkliwne, złocenia (wokół prostokątnej podstawy);
Rosja, fabryka Gardnera (zał. 1766), XIX/XX w.? (sygnatura lat ok. 1870-1919)
estymacja: 3 200 - 4 200 zł