Nr katalogowy: 609

Fabryka porcelany w Wierbiłkach k/ Moskwy

Nr katalogowy: 609

Tańczący chłop z czapką

porcelana, farby naszkliwne, lekkie przetarcia (porysowania?); Rosja,
fabryka Gardnera (zał. 1766), XIX/XX w.? (sygnatura lat ok. 1870-1919)
estymacja: 3 200 - 4 200 zł