Nr katalogowy: 151

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 151

Pejzaż z południa Francji, ok. 1913

olej, tektura; 35 x 49 cm;
sygn. p. d.: Rubczak;
estymacja: 15 000 - 19 000 zł
Cena sprzedaży 35 000 zł