Nr katalogowy: 150

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 150

Na Gromniczną

olej, płótno naklejone na tekturę; 35 x 45 cm;
sygn. l. d.: T. Axentowicz;
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Cena sprzedaży 23 000 zł