Nr katalogowy: 152

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

Nr katalogowy: 152

Saint Jean de Luz

olej, płótno; 55,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: KZ;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł