Nr katalogowy: 144

Jan CHEŁMIŃSKI (1851-1925)

Nr katalogowy: 144

Portret kobiety w sukni lila-róż

olej, płótno; 54,5 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Jan. W. Chełmiński.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł