Nr katalogowy: 143

Jan CHEŁMIŃSKI (1851-1925)

Nr katalogowy: 143

Portret kobiety w czarnej sukni

olej, płótno; 62,5 x 44,5 cm.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł