Nr katalogowy: 145

Ivan Kuzmicz FIODOROV (1853-?)

Nr katalogowy: 145

Maria Aleksandrowna Imperatorowa żona Aleksandra ll

olej, płótno dublowane; 84 x 68 cm (wymiar owalu);
sygn. i dat. przy lewej krawędzi po środku: I. Fiodorov (cyrylicą) / 1878 … (cyrylicą);
estymacja: 17 000 - 22 000 zł