Nr katalogowy: 135

Malarz nieokreślony zachodnioeuropejski, flamadzki (?), XVIIIw.

Nr katalogowy: 135

Bachantka i satyr

olej, płótno dublowane; 90 x 79 cm.
Obraz nawiązujący do malarstwa flamandzkiego;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł