Nr katalogowy: 136

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 136

Satyr wyciągający cierń ze stopy Oreada

według ryciny Jana Harmensz’a Mullera
powstałej na podstawie rysunku Bartholomeusa Sprangera (1546-1611)
olej, deska, 41 x 36,5 cm;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł