Nr katalogowy: 134

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 134

Viva Caprese, ok. 1930

olej, płótno; 52 x 72 cm;
sygn. i opisany p. d.: "Viva Caprese" / F.M. Wygrzywalski.
estymacja: 16 000 - 21 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł