Nr katalogowy: 1149

Jadwiga MIJAL (1912-1997)

Nr katalogowy: 1149

Goździki II, 1959

olej, płótno; 66 x 51 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. MIJAL 59 r.;
estymacja: 3 000 - 4 000 zł