Nr katalogowy: 1148

Malarz nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1148

Akt stojącej kobiety, ukazanej tyłem, ok. 1900

olej, płótno,
78 x 42 cm [po konserwacji]
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł