Nr katalogowy: 1150

Aleksander JANOWICZ-CZAIŃSKI (1870-?)

Nr katalogowy: 1150

Nad stawkiem, 1931

olej, sklejka; 49,5 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Janowicz-Czaiński / 1931 r.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł