Nr katalogowy: 1131

Ludwik CZAJKOWSKI (1895-1961)

Nr katalogowy: 1131

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: L. Czaykowski;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł