Nr katalogowy: 1130

Janusz KOTARBIŃSKI (1890-1940)

Nr katalogowy: 1130

Głowa starej kobiety w haftowanej chuście, ok. 1931

olej, sklejka; 47,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Janusz Kotarbiński-VI-1931-Ko (…) - słabo czytelna.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł