Nr katalogowy: 1132

Kazimierz BIEŃKOWSKI (1838-1918)

Nr katalogowy: 1132

Jutrzenka, 1888

olej, płótno; 52 x 39,5 cm;
sygn. i dat. l. g.: Kazimierz Bieńkowski / 1888. (ołówkiem);
estymacja: 5 000 - 6 500 zł