Nr katalogowy: 1129

Henryk POLICHT (1888-1967)

Nr katalogowy: 1129

Astry w wazonie, 1930

olej, tektura; 56 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: H. Policht 1930.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł