Nr katalogowy: 115

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 115

Autoportret

olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: 936. / Istambul / R.B.
estymacja: 13 000 - 17 000 zł