Nr katalogowy: 114

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

Nr katalogowy: 114

Scena historyczna ze schyłku I Rzeczpospolitej, 1859

olej, płótno dublowane, 50 x 60 cm (owal);
sygn. p. d.: WBakałowicz/1859
estymacja: 38 000 - 48 000 zł