Nr katalogowy: 116

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 116

Żółte róże i porcelanowa figurka

olej, tektura; 33,5 x 98,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aKarpiński.
estymacja: 15 000 - 20 000 zł