Nr katalogowy: 113

Bolesław Jan CZEDEKOWSKI (1885-1969)

Nr katalogowy: 113

Tulipany w wazonie

olej, płyta; 49,5 x 42,5 cm;
sygn. l. g.: B. Czedekowski.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł