Nr katalogowy: 1430

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1430

Postać siedząca, 2001

olej, płótno; 150 x 120 cm;
na odwrocie na płótnie opis autorski: KAWIORSKI 2001 / "POSTAĆ SIEDZĄCA".
estymacja: 5 400 - 7 200 zł