Nr katalogowy: 1431

Jarosław KAWIORSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1431

Postaci, 1999

olej, płótno; 150 x 110 cm;
na odwrocie na płótnie opis autorski: POSTACI / KAWIORSKI 99 / ATA 12.
estymacja: 5 400 - 7 200 zł