Nr katalogowy: 1429

Wolfgang GRASSE (1930-2008)

Nr katalogowy: 1429

Autoportret z maską, 1958

olej, tektura; 48 x 36 cm;
sygn. dat. śr. g.: W. GRÄSSE / SELBSTBILDNISS (sic!) / MIT MASKE 85 oraz l. d.: W. GR.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł