Nr katalogowy: 1428

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

Nr katalogowy: 1428

Kompozycja 0211

akwarela, papier; 24,5 x 18 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: [monogram wiązany], l. d.: numer: 0211.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł