Nr katalogowy: 1413

Władysław RZĄB (1910-1992)

Nr katalogowy: 1413

Tłum

olej, płyta; 52,5 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: Rząb.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł