Nr katalogowy: 1414

J.A.WAGNER, XX w.

Nr katalogowy: 1414

Piekło, 1973/5

olej, płótno; 146,5 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wagner 75;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł