Nr katalogowy: 1412

Edmund BURKE (1912-1999)

Nr katalogowy: 1412

Modelka z białą draperią, 1966

olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn. l. d.: burke;
estymacja: 1 700 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 300 zł