Nr katalogowy: 1411

Eugenia RÓŻAŃSKA (1906 lub 1909-1982)

Nr katalogowy: 1411

Łamigłówka, 1965

olej, płótno; 100 x 81,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Eug Różańska / 65,
estymacja: 2 300 - 3 000 zł