Nr katalogowy: 1133

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 1133

Portret młodego mężczyzny

olej, płótno; 26 x 18,5 cm;
sygn. p. d.: P.D. / W.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł