Nr katalogowy: 1134

Jan CHWIERUT (1901-1973)

Nr katalogowy: 1134

Stare mury z Krakowa, 1959

olej, tektura; 46,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J. Chwierut / 1959 r (ołówkiem);
estymacja: 2 700 - 3 600 zł