Nr katalogowy: 1132

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1132

Na wietrze

olej, sklejka; 49 x 39 cm;
na odwrocie napis: Ofiarowane / JWP. (…) / M. (słabo czytelny).
estymacja: 900 - 1 200 zł