Nr katalogowy: 1122

Wilhelm MENZLER (1846-1926)

Nr katalogowy: 1122

Spotkanie w parku, 1873

olej, deska; 55,7 x 32,2 cm;
sygn.. i dat. p. g.: W Menzler. / 1873;
estymacja: 5 400 - 7 200 zł