Nr katalogowy: 1123

Joseph FRANK (1873-1941)

Nr katalogowy: 1123

Kolekcjoner w antykwariacie, 1926

olej, płótno; 33,3 x 48,2 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jos. Frank / München 1926;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł