Nr katalogowy: 1121

Ernst LORENTZ-MUROWANA (1872-1950)

Nr katalogowy: 1121

Pejzaż leśny, 1921

olej, tektura; 33,5 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lorenz-Murowana 20. 9. 21 (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 3 200 - 4 200 zł