Nr katalogowy: 1120

Andreas MITTERFELLNER (1912-1972)

Nr katalogowy: 1120

Pejzaż znad Tegernsee w Bawarii

olej, deska; 20 x 40 cm;
sygn. p. d.: J.MITTERFELLNER.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł